Kurumumuz

MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ

Altınçınar Etüt Merkezi Eğitim Kurumu  ailesi olarak amacımız, öğrencilerimizin özgüveni tam, düzenli çalışma prensibi edinmiş, sorgulayarak öğrenen, özgür düşünen, karar verme yeteneğine sahip, sorumluluk alabilen, sanatsal faaliyetlerde bulunan, yeri geldiğinde eğlenmesini de bilen, Çağdaş Türkiye Cumhuriyeti'ne yakışan birer birey olmaları sağlamaktır.

Bunun için öğrencilerimizin farklı gelişen ve değişen birer birey oldukları gerçeğinden hareket ederek kendilerini keşfedebilecekleri, becerilerini ve yaratıcılıklarını sergileyebilecekleri, eğlenceli ve rahat bir öğrenme ortamı hazırlamaktır.

Öğrencilere ilgileri, yetenekleri ve becerileri doğrultusunda rehberlik ederek hedeflerini belirlemelerine ve bu hedeflere ulaşmalarına yardımcı olmaktır.

Öğrencilerimizin kendilerini keşfetmeye, beceri ve yaratıcılıklarını sergilemeye başlayacakları ve geleceklerinin şekillendirmeye başlayacakları bu döneminde uzman, tecrübeli, araştırıcı ve kendini yenileyen eğitim kadrosu ile onların daima yanında yer alarak öğrencilerimize ve ailelerine rehberlik etmektir.